Menu

Cybertechnologia Dzisiaj

W blogu tym chciałbym Wam opisywać najnowsze i najciekawsze technologie ze świata, jak również recenzować gry. Chciałbym tym samym nauczyć się wynajdywać ciekawe informacje, by przygotować się do być może przyszłego zawodu.

Tekken w wersji mobilnej?

voodovamp

 tekkenmobileheader1

Nigdy specjalnie nie byłem wielkim fanem gier mobilnych. W każdą kolejną grę grałem nie dłużej niż 2 dni.
Od zawsze jednak byłem wielkim fanem gry Tekken. Pamiętam, że mając konsolę PSP zagrywałem się w Dark Resurrection i nie mogłem przestać.

Przeglądając ostatnio Sklep Play na Androidzie natrafiłem na produkcję BANDAI NAMCO. Nie patrząc nawet na screeny z gry dodałem ją do pobrania.

Jeszcze z czasów gimnazjum pamiętam grę Tekken w wersji mobilnej. Gra jednak była karcianką. Po wybraniu odpowiedniej karty można było wykonać przypisany do niej atak.

To co pobrałem przerosło moje oczekiwania. Można powiedzieć, że byłem w szoku.
Gra oferuje nam Story Mode, walki w Dojo przeciwko innym graczom, Live Eventy. Jest wiele dostępnych postaci, które bardzo szybko można odblokować.

Same walki są dość krótkie. Naciskając na ekran wykonujemy podstawowe uderzenia, a w trakcie walki ładują nam się specjalne ataki.

Nie będzie to jednak rozgrywka dla hardcorowych graczy, chcących wykonywać 10 Hit combo. Rozgrywka na potrzeby mobilnej platformy jest bardzo ułatwiona.
Nie mniej jeśli jesteś graczem, który w wolnej chwili chciałby poobijać buźki paru osobom, jest to tytuł doskonały dla Ciebie.

Jeśli chodzi o mikrotrasakcje - są. Nie rzucają się jednak bardzo w oczy, bo po kilku walkach za zdobytą walutę jesteśmy w stanie dostać przedmioty, za które możemy również zapłacić.

Tekken jest obecnie jedyną grą mobilną, w którą gram od kilku dni i bardzo mi się podoba.

Spodobał Ci się opis? POBIERZ GRĘ TUTAJ 

Zapraszam również do polubienia mojej strony na Facebook'u! [LINK]

Pozdrawiam serdecznie!

Komentarze (1)

Dodaj komentarz
  • Gość: [Leon] 95.160.158.*

    brzmi zachęcająco ;)

© Cybertechnologia Dzisiaj
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci